Bruin spul ongesteld?

Geschreven door Anoniem123 op 11 apr 2024

Heyy ik ben een meisje van 13 ik had ongeveer 2,5 geleden iets bruins in me onderbroek ik had die nacht ervoor ook heele erge krampen ik had dit ongeveer voor 3 dagen en een maand later had ik het weer maat het was weer bruin ik dacht dat ik ongesteld was geworden maar weet het niet zeker ik heb ook nog geen rood gezien plss iemand help

Jullie reacties

Plaats reactie
11 apr 2024, 19:04 Anoniem123

Ik had dat ook en volgens mijn zus zei dat ik ongesteld ben geworden. En mijn moeder deed raar erna

11 apr 2024, 21:04 Lotte
11 apr 2024, 21:04 Anoniem123

is het niet gewoon poep, misschien effe ruiken.

15 apr 2024, 14:04 svenerina
15 apr 2024, 19:04 Anoniem123

kan best, zijn dat je eerste ongesteldheid heb gehad..

16 apr 2024, 13:04 x

Bruin spul kan oud en uitgedroogd bloed zijn. Het is vaak wat slijmerig als het nog "vers" is. Daarnaast zit het echt recht onderin of misschien een beetje naar voren in de onderbroek (bij mij in ieder geval)
Als ik nu bruin bloed heb, weet ik dat ik in de komende 2 dagen ga bloeden (er komt altijd eerst oud bloed en dan pas vers bloed)
Het kan kunnen dat je nog niet zo zwaar ongesteld bent dat het bloed niet direct je lichaam verlaat en daarom dus bruinig is. Zo lang het echt bruin bruin is zou ik me geen zorgen maken.
Maar als het geelig is, kan het zijn dat er iets vies in je vagina zit. Kan gewoon gebeuren, daarvoor heb je middeltjes die het "schoon" maken.
Ik denk echter dat als je het aan je moeder/oma/verzorger/ect. laat zien dat die je het kunnen uitleggen. Ik kan je het antwoord niet geven, want ik kan het niet zien of ruiken ;)

16 apr 2024, 13:04 tes

heyy

het kan wel een tijdje duren voordat je echt ongesteld word met veel bloed, toen dit bij mij gebeurde zag ik het dus ook niet aankomen en lekte ik echt mega door super kut natuurlijk maar ja het kan nog 3 maanden duren of langer of misschien nog maar een week het kan ook zijn dat je nu gwn een tijdje eerst die bruine afschijding hebt…

20 apr 2024, 16:04 x

de eerste keer, kan een beetje bloed zijn, denk niet dat het erg veel kan zijn. maar wees er maar op voor bereid, neem een maandverbandje mee, in je tas, of in je jas zak..

30 apr 2024, 22:04 sem

dankjewel, ik zal me eigen gaan voor bereiden, dat ik wat in me tas stop, mocht ik ongesteld worden..

10 mei 2024, 00:05 x

de eerste keer, dat je ongesteld word kan wat bruin bloed zijn. later word het rood, na de eerste keer.

11 mei 2024, 22:05 s

Reageer

Wil je een bericht ontvangen als er een nieuwe reactie is?
Login of registreer